PROTOKOLL

Rö Folkets Hus

Protokoll

Org nr 888000-6872

 

Protokoll från styrelsemöte 20160405

Protokoll från styrelsemöte 20160906

Protokoll från styrelsemöte 201610

Protokoll från styrelsemöte 20161101

Protokoll från styrelsemöte 20161206

 

Protokoll från styrelsemöte 20170103

Protokoll från styrelsemöte 20170207

Protokoll från styrelsemöte 20170303

Protokoll, konstituerande möte 20170312

Protokoll från styrelsemöte 20170411

Protokoll från styrelsemöte 20170502

Remissvar

Extra styrelseprotokoll 20170508

Protokoll från styrelsemöte 20170801

Protokoll från styrelsemöte 20170905

Protokoll från styrelsemöte 20171003

Protokoll från extra styrelsemöte 20171120

Protokoll från styrelsemöte 20171205

 

Protokoll från styrelsemöte 20180109

Protokoll från styrelsemöte 20180213

Protokoll från styrelsemöte 20180306

Protokoll från styrelsemöte 20180403

Protokoll från styrelsemöte 20180508

Protokoll från styrelsemöte 20180604

Protokoll från styrelsemöte 20180704

Protokoll från styrelsemöte 20180904

Protokoll från styrelsemöte 20181204

Extra styrelseprotokoll 20181220

Styrelseprotokoll jan 2019

Styrelseprotokoll feb 2019

Styrelseprotokoll mars 2019

Styrelseprotokoll april 2019

Styrelseprotokoll maj 2019

Styrelseprotokoll juni 2019

Styrelseprotokoll juli 2019 

Styrelseprotokoll Augusti 2019

 

 

Årsmötesprotokoll 2013

Konstituering 2013

Årsmötesprotokoll 2014

Årsmötesprotokoll 2016 

Årsmötesprotokoll 2017

 Årsmötesprotokoll 2018

 Årsmötesprotokoll 2019, sid 1,     sid 2

 Närvarolista, sid 1 sid 2